Premium Mağaza Tanıtımları

Siemens tarafından Türkiye’de satışa sunulan ürünler hakkında bilgi paylaşımı ve kampanyaları paylaşmayı görev edinmiş blog sitemizde, yetkili satıcıların tanıtımlarına da yer verilmektedir. Ayrıca, Premium Siemens Bayi tanıtımlarının yayınlanmasına başlanmıştır.

Diğer mağazaların önüne çıkmak, resimler ve videolar yayınlamak isteyen premium bayiler için ücretli tanıtım hizmeti sunulmaktadır. Böylece tanıtımlar ücret karşılığında kalıcı olarak yayınlanmaktadır. Herhangi bir geçerlilik süre sınırı bulunmamaktadır. Maddeler halinde Premium Siemens mağaza tanıtım avantajlarını değerlendirelim.

Premium Mağaza Tanıtım Avantajları

 • Tanıtımın yayınlanma süresi sınırsızdır.
 • Firmanıza özel bireysel konu yayınlanır.
  Bayi tarafından yazılmalıdır.
 • Karakter sınırı olmadan firma tanıtımınız yayınlanır.
 • Google Map ile adres tarifi link çıkışı yayınlanır.
  Ancak, tek mağaza adresi paylaşılmaktadır.
 • Firmanıza özel kapak fotoğrafı ile yayınlanır.
  Bu içerik bayi tarafından iletilmelidir.
 • Firmanıza özel video ve fotoğraflar ile konu içeriği desteklenmektedir.
  Bu içerik bayi tarafından iletilmelidir.
 • Konu içeriğinden üç kelime ile dofollow link çıkışı.
  Ancak, sadece kendi sitenize link çıkışı talep edebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Tanıtım PaketiMağaza SayısıFiyat
PM010011 mağaza3.333 ₺ +KDV
PM010022-3 mağaza6.250 ₺ +KDV
PM010033 +her mağaza1.666 ₺ + KDV

Premium Mağaza Yeterlilik Kuralları

 • Siemens tarafından yetkili satıcı belgesi bulunan firmalar kabul edilmektedir.
 • Fiziki mağazası olmayan firmaların başvuruları kabul edilmemektedir.
 • Minimum 400 kelimeden oluşan firma tanıtımı iletmeniz gerekir.
 • Minimum 1 adet, genişlik : 1000px yükseklik : 400px olacak ebatlarda kapak fotoğrafı iletilmesi gerekir.
 • Ayrıca, Minimum 1 adet konu içeriğinde kullanılacak; genişliği en az 700px, yüksekliği en fazla 700px olacak ebatlarda konu içi kullanıma uygun görsel talep edilecektir.

Ayrıca, aklınıza takılabilecek bazı soruları aşağıda cevapladık.

Dikkat! : Tanıtım metni içerisindeki yazım hataları veya eksik / yanlış bilgiler için sınırsız düzenleme talep edebilirsiniz.

Dikkat! : İletişim bilgilerinin değişmesi durumunda sınırsız değişiklik talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, bu hak mağazalar arası bilgi geçişi olarak kullanılamaz.

Dikkat! : Link çıkışlarındaki değişiklik ilk 7 gün içerisinde bir kez ve takip eden yıl içerisinde bir kez gerçekleştirilir. Ayrıca, her yıl bir kez olmak üzere link değişikliği talep edebilirsiniz. Ancak, bu link çıkışları sadece yönlendirilecek olan adres için geçerlidir. Kelime değişikliği yapılamaz.

Örneğin : “Buzdolabı” , “Çamaşır Makinesi” ve “Kahve Makinesi” kelimeleri üzerinden sitenize link çıkışı aldınız. Bu kelimelerin gideceği websiteyi değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, “Çamaşır Makinesi”nden vazgeçilerek, “Bulaşık Makinesi” üzerinden link çıkış talebini sadece ilk 7 gün içerisinde talep edebilirsiniz.

Dikkat! : Link çıkışlarındaki talepleriniz ekibimiz tarafından incelenmektedir. Arama motoru optimizasyonu açısından sorun yaşatabileceğini hesapladığımız kelimeler için link çıkış taleplerinizi kabul etmeyebiliriz. Tanıtım öncesinde bu konu hakkında net bilgi alabilirsiniz. Bize ulaşın linki ile talep ettiğiniz linkleri bize bildirin.

Örneğin : Son zamanlarda sıklıkla “su sebili” kelimesinden link çıkışı yapıldıysa. Ancak bu konu hakkında sitemizde üretilen içerikler kelimeyi destekleyemeyecek düzeyde ise, Google, Yandex gibi siteler spam olarak algılar. Bu sorunların yaşanmaması için, tanıtımlardaki çıkış linkleri hassasiyetle değerlendirilmektedir.

Örnek Premium Siemens Bayi tanıtımı için tıklayabilirsiniz.